1. FBK Eagles Orlová

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
1. FBK Eagles Orlová

www.eaglesorlova.cz
 

Příští zápas

Tréninky

  • tréninky se konají mimo prázdnin a svátků, tzn. vždy od 1.9. do 30.6. v roce.
  • sraz vždy 15min. před tréninkem
  • kontaky (tel. a email) na jednotlivé trenéry a vedoucí družstev najdete v sekci O KLUBU -> TRENÉŘI
  • další kontakty: David Bernatík – vedoucí klubu, tel: 725 890 722, e-mail: eagles.orlova@centrum.cz

 

Rozpis tréninků v ročníku 2020 - 2021

Přípravka (ročníky 2012 a mladší)

Den Čas Hala Trenéři / Vedoucí družstva
Pondělí 15:45 - 17:00 SH Gymnázium Orlová Patrik Alter, Vladimír Zbořil, Michal Sordyl
Středa 17:00 - 18:15 SH Gymnázium Orlová Patrik Alter, Vladimír Zbořil, Michal Sordyl

Elévové (ročníky 2010 - 2011)

Den Čas Hala Trenéři / Vedoucí družstva
Pondělí 15:45 - 17:00 SH Gymnázium Orlová Patrik Alter, Vladimír Zbořil, Michal Sordyl
Středa 17:00 - 18:15 SH Gymnázium Orlová Patrik Alter, Vladimír Zbořil, Michal Sordyl

Mladší žáci (ročníky 2008 - 2009)

Den Čas Hala Trenéři / Vedoucí družstva
Pondělí 17:00 - 18:15 SH Gymnázium Orlová Patrik Alter, Vladimír Zbořil
Pátek 15:45 - 17:00 SH Gymnázium Orlová Patrik Alter, Vladimír Zbořil

Starší žáci (ročníky 2006 - 2007)

Den Čas Hala Trenéři / Vedoucí družstva
Pondělí 17:00 - 18:15 SH Gymnázium Orlová Patrik Alter, Vladimír Zbořil
Pátek 15:45 - 17:00 SH Gymnázium Orlová Patrik Alter, Vladimír Zbořil

Dorost (ročníky 2004 - 2005)

Den Čas Hala Trenéři / Vedoucí družstva
Středa 18:15 - 19:30 SH Gymnázium Orlová Lukáš Louda, Martin Maršalek, Petr Ferens
Pátek 17:00 - 18:15 SH Gymnázium Orlová Lukáš Louda, Martin Maršalek, Petr Ferens

Junioři (ročníky 2002 - 2003)

Den Čas Hala Trenéři / Vedoucí družstva
Středa 18:15 - 19:30 SH Gymnázium Orlová Lukáš Louda, Martin Maršalek, Petr Ferens
Pátek 17:00 - 18:15 SH Gymnázium Orlová Lukáš Louda, Martin Maršalek, Petr Ferens

Muži A (ročníky 2001 a starší)

Den Čas Hala Trenéři / Vedoucí družstva
Středa 19:30 – 20:45 SH Gymnázium Orlová Lukáš Louda, Patrik Alter
Pátek 18:15 – 19:30 SH Gymnázium Orlová Lukáš Louda, Patrik Alter

Muži B (ročníky 2001 a starší)

Den Čas Hala Trenéři / Vedoucí družstva
Středa 19:30 – 20:45 SH Gymnázium Orlová Lukáš Louda
Pátek 18:15 – 19:30 SH Gymnázium Orlová Lukáš Louda

Veteráni (ročníky 1986 a starší)

Den Čas Hala Trenéři / Vedoucí družstva
Pondělí 18:00 - 19:00 ZŠ Slezká Michal Sordyl, Libor Kunčický
Čtvrtek 18:00 - 19:00 ZŠ Slezká Michal Sordyl, Libor Kunčický

Najdete nás na Facebooku

Tabulka

1. FbC Asper Šumperk 22 198:84 63
2. FBC Orca Krnov 22 191:118 50
3. FBC Ossiko Třinec 22 161:112 47
4. FBS Olomouc 21 177:147 36
5. Zlín Lions 22 136:156 33
6. SK K2 Prostějov 21 127:148 32
7. FBC ZŠ Uničov 22 132:135 31
8. 1. FBK Eagles Orlová 18 119:108 30
9. FBC MSEM Přerov 21 121:119 28
10. Florbal Vsetín 21 133:148 21
11. FBK Jeseník 22 114:189 11
12. FbC KOVO KM Frýdek.. 22 67:212 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

1. FBK Eagles Orlová
Zlín Lions
7:8 PR
Podrobnosti

Počet návštěv: 29782
Posledních 30 dnů: 206 | Posledních 7 dnů: 39 | Poslední den: 6

© 2020 1. FBK Eagles Orlová | Všechna práva vyhrazena | eagles.orlova@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne