Příští zápas

Florbal Vsetín vs 1. FBK Eagles Orlová

Datum a čas konání: 27.10.2018 08:00

PRAGUE GAMES 2018

PRAGUE GAMES 2018 - 15. ročník největšího mezinárodní mladežnického florbalového turnaje pořádaného v Praze.

Útok:
Vít Lestyan, Filip Bernatík, Pavel Kubla, Samuel Alter, Karel Mičulka, Tomáš Pek, Daniel Beneš, Lipták Michal.

Obrana:
Filip Staněk, Jakub Pastorek, Marek Němec, David Kunčický.

Nominace hráčů, dorostenci:

Trenéři:
Roman Trucla, Ondřej Fojt

Golmani:
Jaroslav Kunc

Útok:
Marek Krmášek, Lukáš Španík, Jakub Kožušník, Patrik Strnadel, Matěj Zelníček, Josef Zbořil, Jakub Palowski, Patrik Bocko.

Obrana:
Adam Krmášek, Ondřej Babiš, Tomáš Bečka, Pavel Ocelák.

Bližší informace ohledně PRAGUE GAMES 2018

Kategorie B13:
Chlapci (rok narození 2005 a mladší)

Kategorie B17:
Chlapci (rok narození 2001 a mladší)

HRACÍ ČAS
Hrací čas ve všech kategoriích bude 2x15 minut, pro čtvrt-finále, semi-finále a finále 2x20 minut. Bude se hrát na hrubý čas, pouze ve vyřazovacích utkáních od úrovně čtvrt-finále se poslední 3 minuty budou měřit efektivně. Time out je povolen až od čtvrtfinále.

SYSTÉM TURNAJE
Týmy jsou rozděleny do základních skupin po čtyřech nebo pěti týmech. Hraje se systémem A a B finále. Do play off postupují všechny týmy. Pořadí ve skupinách rozhoduje o soupeři pro play off. Všechny play off zápasy se hrají vyřazovacím způsobem. V případě menšího počtu týmů v kategorii může být systém turnaje upraven

UBYTOVÁNÍ:
Hotelové ubytování je poskytováno v hotelu nebo hostelu kategorie 2*, zpravidla buňkového typu – vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení. Příklad hotelového ubytování – AO hostel, Hotel Start, Easy Star/TOP Garn

STRAVOVÁNÍ:
Plná penze je zajištěna v hotelové restauraci. Prvním jídlem je snídaně 11.7. a posledním snídaně 14.7. Obědy jsou ve formě balíčků.

ČASOVÝ HARMONOGRAM TURNAJE:
10. 7. 2018 - Úterý– příjezdový den, registrace družstev
11. 7. 2018 - Středa – první hrací den – utkání ve skupinách (start 08.00 hod.)
12. 7. 2018 - Čtvrtek – druhý hrací den
13. 7. 2018 - Pátek – třetí hrací den – finálová utkání mladších kategorií, turnajová party
14. 7. 2018 - Sobota – závěrečný hrací den – finálová utkání, vyhlášení vítězů (závěr poslední kategorie v cca 20.30)