1. FBK Eagles Orlová

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

19. 11. 2017 – Mladší žáci stříbrní v Rožnově pod Radhoštěm

Mladší žáci vybojovali 2. místo na 21. turnaji Moravskoslezské ligy mladších žáků. Na tomto turnaji se proti sobě utkaly následující týmy 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop, PASKOV SAURIANS, 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán, FBK Škorpioni Ostrava a pořádající 1. FBK Rožnov p/R.

V prvním našem utkání jsme se střetli s vyrovnaným soupeřem PASKOV SAURIANS, a i když soupeř celou dobu zápasu musel dotahovat tak se mu nakonec povedlo v poslední minutě zápasu vyrovnat na 3:3.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti celku 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán. S tímto soupeřem jsme se utkali poprvé a v první půli zápasu jsme spíše vyčkávali a takzvaně oťukávali soupeře. V první půli jsme sice remizovali, ale do druhé půle jsme nastoupili sebevědomě a nakonec jsme se radovali z vítězství 4:1.

Ve třetím utkání turnaje jsme nastoupili proti celku Škorpioni Ostrava, se kterým jsme se utkali v sezóně již po třetí a po jedné výhře a remíze jsme si připsali na konto další výhru 5:4.

V posledním zápase turnaje proti 1. FBK Rožnov p/R. se rozhodovalo, zdali skončíme na turnaji zlatí anebo stříbrní. Jelikož náš největší rival turnaje PASKOV SAURIANS nasadil vysokou laťku, potřebovali jsme v posledním zápase zvítězit z co největším rozdílem, ale díky neproměněným šancím jsme se umístili na krásném 2. místě.