1. FBK Eagles Orlová

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

5. 11. 2017 - ELÉVOVÉ - 2.místo na turnaji v Českém Těšíně

Z dnešního turnaje v Českém Těšíně si naší elévové vezou krásné 2. místo.  Ve 12. kole Moravskoslezské ligy elévů se utkaly mezi sebou následující týmy FBC DDM AGA24 Český Těšín, 1. FbK Eagles Orlová florbalshop1. FBK Rožnov p/R, FBK Škorpioni Ostrava a FbK Horní Suchá.

V úvodu turnaje jsme narazili na tým FBC DDM AGA24 Český Těšín, který se nám nedařilo více jak 2 sezony porazit. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný, a až v samotném závěru se nám povedlo odskočit soupeři o jednu branku a zvítězit 11:10.
Začátek druhého zápasu proti 1. FBK Rožnov p/R jsme bohužel zaspali a dovolili soupeři odskočit o šest branek. V polovině zápasu jsme prohrávali 1:7, sice jsme se snažili se ze všech sil a druhou půli vyhráli 5:2, nakonec jsme utržili porážku 6:9.
Ve třetím utkáni dne proti celku FBK Škorpioni Ostrava jsme již hráli opět zodpovědně a dvougólový náskok z první půle jsme udrželi až do konce utkání.
Nejtěžší utkání nás čekalo až v samotném závěru turnaje a to proti FbK Horní Suchá, kde od výsledku záleželo naše celkové umístění na turnaji (v případě porážky bychom se umístili na 3-4. místě a naopak v případě výhry bychom si zajistili prvenství na turnaji). S vyrovnaným soupeřem jsme odehráli vyrovnaný zápas a po remíze 10:10 jsme se umístili na celkovém 2. místě.