1. FBK Eagles Orlová

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
1. FBK Eagles Orlová

Příští zápas

ULTIMATE SPORTS SPRING CUP 2018

2. ročník mezinárodního florbalového turnaje pro mladší žáky ULTIMATE SPORTS SPRING CUP 2018, který se i letos bude konat v Bílovci ve sportovní hale na ulici Komenského.

Pořadatel: FBC Spartak Bílovec
Termín: 12. – 13. 5. 2018
Místo: Sportovní hala ZŠ Komenského, Bílovec
Přihlášené týmy: ULTIMATE SPRING CUP 2018

Ubytování

Na adrese: Gymnázium Mikoláše Koperníka – domov mládeže 
Sokolovská 910/4 
743 01 Bílovec

Cena za ubytování je 250,-Kč osoba/den. 

Stravování

Restaurace HAUS 
Ostravská 363/17 
743 01 Bílovec

cca 5 min chůze od ubytování

Cena stravování: Děti: snídaně 60,-Kč, oběd 90,-Kč, večeře 80,-Kč; celkem celodenní strava 230,-Kč/os. 
Dospělí: snídaně 60,-Kč, oběd 105,-Kč, večeře 80,-Kč, celkem celodenní strava 245,-Kč/os.

12. 5. oběd a večeře 
13. 5. snídaně a oběd

Nominace hráčů:

Trenéři:
Patrik Alter, Roman Trucla

Golmani:
Marek Plhal, Michal Župník

Útok:
Vít Lestyan, Filip Bernatík, Pavel Kubla, Samuel Alter, Gabriela Molnárová, Adam Szarowski, Farana Martin, Tomáš Pek, Michal Lipták, Matěj Szarowski, Anna Jasná.

Obrana:
Marek Němec, Filip Staněk, Jakub Pastorek, David Kunčický.

Bližší informace ohledně UA Spring Cup 2018

Účastníci: 8 družstev mladších žáků, registrovaných pod ČFbU. 

Rozhodčí: 3 – 4 rozhodčí delegovaní klubem FBC Spartak Bílovec s licencí pod ČFbU

Ceny:
1. – 3. místo – pohár, věcná cena
nejlepší hráč a brankář – plaketa, věcná cena
ostatní místa – věcná cena

Hrací čas:
v utkáních základních a čtvrtfinálových skupin se hraje 2 x 15 min hrubého času, time – out není poskytován.
v semifinále a zápasech o 3. místo a finále se poslední 2 minuty utkání stopují, time-out je poskytován

Turnaj se hraje dle platných pravidel ČFbU

kategorie: mladší žáci (nar. 1.1. 2005 a mladší, žákyně nar. 1. 1. 2004 a mladší)
herní systém: 5 + 1
rozměry hřiště: 36 x 18m
rozměry branky: hraje se na brankách dle pravidel florbalu snížených od horní tyče o 15 cm

Základní skupina
vítězství v utkání základní skupiny znamená 2 body do tabulky, remíza 1 a porážka 0 bodů.
získají-li dva nebo více týmů po utkáních skupiny stejný počet bodů, pak o dalším postupu, resp. pořadí rozhoduje:
– počet bodů dosažených ve vzájemných utkáních
– celkový rozdíl skóre
– celkový počet vstřelených branek
– los

Vyřazovací boje
po remíze ve vyřazovacích zápasech následuje:
– série 3 trestných nájezdů
– série 1 trestného nájezdu (náhlá smrt)
Pojištění: každý účastník startuje na vlastní nebezpečí a pořadatel nenese odpovědnost za případné zranění hráčů během turnaje. Případné škody na zařízení haly, anebo jiné škody způsobené úmyslně, budou plně hrazeny provinilým hráčem popř. týmem, jenž škodu způsobil.

Hrací systém
1. hrací den: hraje se o umístění ve skupině formou každý s každým
2. hrací den: čtvrtfinále obou skupin, poražení o umístění 5. – 8. místo, vítězové čtvrtfinále, poražení o 3. místo a vítězové finále

Časový harmonogram turnaje
Sobota (12. 5.)

9:00   Oficiální zahájení turnaje, turnaj dle rozpisu
11:40  Pauza na oběd
13:00 Turnaj dle rozpisu
19:00 Sraz trenérů a vedoucích družstev

Neděle (13. 5.)

9:00     Turnaj dle rozpisu
11:40   Pauza na oběd
13:00   Turnaj dle rozpisu
15:40   Finálová utkání
17:00   Vyhlášení turnaje

Najdete nás na Facebooku

Tabulka

1. FBC Letka 22 179:82 62
2. FBK Spartak Hluk 22 219:136 56
3. FBC Hranice 22 180:117 49
4. FBC Orca Krnov 22 189:144 45
5. Zlín Lions 22 171:162 33
6. FbC Asper Šumperk 22 141:148 28
7. 1. FBK Eagles Orlová 22 134:163 26
8. FBC MSEM Přerov 22 152:163 24
9. FBS Olomouc 22 115:149 23
10. FBC MARTECH ZŠ Uničov 22 129:199 17
11. FbC KOVO KM Frýdek.. 22 94:172 17
12. Hornets Brno ZŠ Horní 22 138:206 16

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC Letka
1. FBK Eagles Orlová
6:4
Podrobnosti

Počet návštěv: 13011
Posledních 30 dnů: 457 | Posledních 7 dnů: 218 | Poslední den: 16

© 2018 1. FBK Eagles Orlová | Všechna práva vyhrazena | eagles.orlova@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne